CALL: +34 96 315 57 02
FOLLOW US:
Top
Euroace

Euroace. Kursy i staże w Hiszpanii

Wszystko o hiszpańskim

Dbamy o każdy szczegół programu i usługi które oferujemy. Zapewniamy pełne wsparcie i wskazówki dla naszych studentów i chcemy zadowolić ich potrzeby. Naszym celem jest oferowanie doświadczenia zagranicznego.

Kilka słow o Euroace

Oferujemy unikalną edukację i osobiste doświadczenia

Euroace jest firmą, która specjalizuje się w dostarczaniu unikalnego doświadczenia w języku hiszpańskim dla studentów w każdym wieku i profesjonalistów ze wszystkich sektorów. Oferujemy szeroki zakres usług, programów, lekcji i zajęc po hiszpańsku które są połaczone z naszą kulturą. Jeśli jesteś zainteresowanym naszym językiem i jego nauce, Euroace jest świetną opcją!

Co możesz zrobić ?

Euroace oferuje lekcje języka hiszpańskiego dla wszystkich grup wiekowych, dla młodych studentów jak i dla doświadczonych profesjonalistów, którzy wymagają PRAKTYK W HISZPANII aby poprawić swoje umiejętności i rozwinąć swoj CV … Oferujemy

świetne PROGRAMY SPORTOWE dla elity i amatorów a takze zapewniamy unikalne studia na całym świecie y doświadczenie w Hiszpanii. Możliwości są nieskończone.

Więcej o nas

Doskonała lokalizacja

Nasze 300 metrów kwadratowych wyposażenia są usytuowane w samym centrum miasta. Otoczone główną strefą handlową miasta y dzielnicą finansową, siedziba ma perfekcyjną lokalizacje w Walencji. Nasze sale lekcjyjne są w różnych rozmiarach y perfekcyjnie się adaptują do potrzeb studentów.

Osobiste wsparcie

Wszyscy członkowie Euroace to byli studenci internacjonalni i rozumieją zadania i sytuacje które być może mogłyby wam się przydazyć podczas pobytu. Robimy wszystko co w naszych możliwościach żeby wasz pobyt był nie zapominalny.

6 000 studentów

Firma Euroace powstała w 2005 roku. W tym okresie zaofertowalismy usługi naszej firmy ponad 6 000 zadowolonych studentą. Możesz znaleść ich rekomendacje, a tak że znaleść wiecej informacji o nas na naszym portalu : www.euroace.net

10 powodow :

1. Nauczyć się języka hiszpańskiego, kulture, historie i tradycje
2.  Pyszna kuchnia
3.  Wspaniała słonecza pogoda
4. Niesamowita architektura y plaże
5. Wszystkie programy mogą być dostosowane do indiwidualnych potrzeb 
6. Wartościowe lekcje z doświadczonymi nauczycielami 
7. Wszystkie opcje zakwaterowania są dobrze usytuowane, z najlepszymy rodzinami goszczącymi 
8. Zespół młodych profesjonalistów z 10-letnim doświadczeniem
9. Pełne wsparcie osobiste i korepetycje, abyś czuł sie jak w domu
10. Troszczymy się o ciebie

Programy w hiszpani

Kursy języka hiszpańskiego
Programy dla praktyk
Programy dla uniwersytetow
Programy dla szkół średnich
Zakwaterowanie
Zajęcia w czasie wolnym…

Wszystkie nasze programy są dostosowane do indywidualnych potrzeb

Formularz do wypełnienia dla zainteresowanych studentów

Proszę wypełnić formularz, abyśmy mogli wrócić do ciebie z czymś dobrym, co będzie odpowiadać twoim potrzeb. Nie martw się, długo to nie potrwa.

Jeśli potrzebujesz informacji na temacie kursy hiszpańskiego, programów praktyk etc, oprócz ogólnych pytań, mamy dla Ciebie też kilka specyficznych pytań. Te pytania są oznaczone (*), prosze oddpowiedzieć na te co Ciebie dotyczają. Dziękujemy bardzo !

    Privacy policy and disclaimer (Necessary to send this form)